✘ Не се предлага вече
Смартфон Xiaomi Redmi Note 5 AI Dual Camera
0.00 € (0.00 лв.)
- Наличност: ✘ Не се предлага вече
- Гаранция: 24 месеца
- Производител: Xiaomi
- Каталожен номер: G2782
Разгледайте още:
Мобилни телефони
Обща информация
| GSM мрежа | 900 / 1800 / 1900 |
| Размери | - |
| Тегло | - |
| Операционна система | Android OS, 7.1 (Nougat) |
| Наличност | Не |
| Обновен на | 09.07.2021 |
| Гаранция | 24 месеца |
Батерия
| Батерия | Li-Po |
| Капацитет | 4000 mAh |
| Време на разговори | - |
| В режим на готовност | - |
Дисплей
| Резолюция | 1920x1080 FullHD; 5,99 " |
| Цветове | - |
| Тип на дисплея | IPS |
| Втори дисплей | - |
| Други | - |
Памет
| Вградена памет | 32GB, 3 GB RAM |
| Слот за допълнителна карта | да |
| Телефонен указател | неограничен брой записи |
Свързаност
| WAP | Да |
| E-mail клиент | Да |
| WLan/WiFi | Да |
| XHTML | Да |
| GPRS | Да |
| EDGE | Да |
| HSCSD | Да |
| 3G Възможности | Да |
| GPS | Да |
| Вграден модем | Да |
| Bluetooth | Да |
| Инфрачервен порт | Да |
| USB | Да |
| Други | - Процесор: Qualcomm SDM636 Snapdragon 636 - CPU: Octa-core 1.8 GHz Kryo 260 |
Съобщения
| SMS | Да |
| EMS | Да |
| MMS | Да |
| SMS на български | Да |
| Instant Messaging | Да |
Камера
| Сензор | - |
| Мегапиксела | 16 MP/ предна 5MP |
| Резолюция | - |
| Светкавица | Да |
| Запис на Видео/Аудио | Да |
| Други | Светкавица: Dual LED Автофокус Да Камера екстри phase detection autofocus, dual-LED (dual tone) flash, Geo-tagging, touch focus, face/smile detection, HDR, panorama Видеозапис 1080p@30fps |
Мелодии
| Вид | - |
| Композитор | Да |
| Добавяне на мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| Други | - |
Допълнителни функции
| MP3 Плеър | Да |
| Радио | Да |
| Mobile Java | Да |
| Push-to-talk | Да |
| Календар | Да |
| Часовник | Да |
| Будилник | Да |
| Хронометър | Да |
| Калкулатор | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Гласово набиране | Да |
| Screen Saver | Да |
| Други | - |
| Марка | Xiaomi |
| Модел | Redmi Note 5 AI Dual Camera |
| Производител |
Xiaomi
|
Ревю на Xiaomi Redmi Note 5 AI Dual Camera
Голям екран – голямо визуално изживяване, 5.99 инча
- 18:9 съотношение на екрана
- Full screen дисплей
- 2.5 D предно стъкло със заоблени ръбове
- Corning Gorilla Glass защита
Батерия 4000 mAh издържаща 2 дни
- Qualcomm® Snapdragon™ 625 с MIUI 9 оптимизация на батерията
- 17 дена standby режим
- 165 часа възпроизвеждане на музика
- 15 часа видео
- 9 часа игри
Гладко Гейминг изживяване
Играйте по-бързо и по-ефективно с оптимизация на системно ниво
1,25 μm голям пиксел
Зашеметяваща фотография при ниска светлина
LED селфи светкавица
- Ясни снимки в условия на слаба светлина
- Направете великолепни селфита със смарт опция, с помощта на Beautify 4.0
Леко тяло с различни цветови избори
- 8,05 мм тънък дизайн с извити, тънки линии.
- Redmi Note 5 идва с голям 5.99 "дисплей, който е разположен в тяло, което е по-малко от
типичните 5.5-инчови смартфони.
BrosBG, 9 юли 2021
- 18:9 съотношение на екрана
- Full screen дисплей
- 2.5 D предно стъкло със заоблени ръбове
- Corning Gorilla Glass защита
Батерия 4000 mAh издържаща 2 дни
- Qualcomm® Snapdragon™ 625 с MIUI 9 оптимизация на батерията
- 17 дена standby режим
- 165 часа възпроизвеждане на музика
- 15 часа видео
- 9 часа игри
Гладко Гейминг изживяване
Играйте по-бързо и по-ефективно с оптимизация на системно ниво
1,25 μm голям пиксел
Зашеметяваща фотография при ниска светлина
LED селфи светкавица
- Ясни снимки в условия на слаба светлина
- Направете великолепни селфита със смарт опция, с помощта на Beautify 4.0
Леко тяло с различни цветови избори
- 8,05 мм тънък дизайн с извити, тънки линии.
- Redmi Note 5 идва с голям 5.99 "дисплей, който е разположен в тяло, което е по-малко от
типичните 5.5-инчови смартфони.
Оценка:
4/5