Смартфон LeEco Le Max X900 Plus 128GB 4GB RAM - ЗЛАТЕН -- GOLD
- Наличност: В наличност
- Гаранция: 24 месеца
- Производител: LeEco
- Каталожен номер: G2301
|
|
x евро |
|
|
x евро |
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Свързани продукти
Обща информация
| GSM мрежа | 850/900/1800/1900 |
| Размери | 167.1 x 83.5 x 8.95mm |
| Тегло | 204g |
| Операционна система | eUI based on Android 5.0 |
| Цена | 199 лв. - промоция |
| Наличност | Да |
| Обновен на | 15.03.2025 |
| Гаранция | 24 месеца |
Батерия
| Батерия | вградена Li-Ion |
| Капацитет | 3400 mAh |
| Време на разговори | - |
| В режим на готовност | - |
Дисплей
| Резолюция | 1440 x 2560 пиксела, 6.33 инча |
| Цветове | 16M цвята |
| Тип на дисплея | IPS чувствителен на допир екран |
| Втори дисплей | - |
| Други | - |
Памет
| Вградена памет | 64 GB/128 GB, 4 GB RAM |
| Слот за допълнителна карта | - |
| Телефонен указател | - |
Свързаност
| WAP | Да |
| E-mail клиент | Да |
| WLan/WiFi | Да |
| XHTML | Да |
| GPRS | Да |
| EDGE | Да |
| HSCSD | Да |
| 3G Възможности | Да |
| GPS | Да |
| Вграден модем | |
| Bluetooth | Да |
| Инфрачервен порт | Да |
| USB | Да |
| Други | - 3G: WCDMA 850/900/1900/2100 - 4G: FDD - LTE 1800/2100/2600 - SIM: Dual Standby (MicroSIM + NanoSIM) - Chipset: Qualcomm Snapdragon 810 - CPU: 2 GHz Octa-core processor - WIFI: 802.11ac/a/b/g/n 2.4GHz and 5GHz Dual Bands - Bluetooth: V4.1 - GPS: GPS/AGPS/GLONASS/Beidou - NFC - USB: USB2.0,Type-C |
Съобщения
| SMS | Да |
| EMS | |
| MMS | Да |
| SMS на български | |
| Instant Messaging | Да |
Камера
| Сензор | Sony Sensor IMX230 |
| Мегапиксела | 21MP |
| Резолюция | 5312 x 3984 |
| Светкавица | Да |
| Запис на Видео/Аудио | Да |
| Други | - 4 MP предна камера - Ultra High-Definition video,720P@120fps,1080P@60fps, 4K@30fps - двутонова двойна LED светкавица - автофокус |
Мелодии
| Вид | MP3, WAV звуци |
| Композитор | |
| Добавяне на мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| Други | - |
Допълнителни функции
| MP3 Плеър | Да |
| Радио | Да |
| Mobile Java | |
| Push-to-talk | Да |
| Календар | Да |
| Часовник | Да |
| Будилник | Да |
| Хронометър | Да |
| Калкулатор | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Гласово набиране | Да |
| Screen Saver | Да |
| Други | Поддържани файлови разширения : Video: H.265(HEVC), H.264, H.263, MPEG-4, MPEG-2, VP9, VP8, MP4, 3GP, 3GP2, MKV, AVI, ASF, Xvid, FLV, Ts, Webm Audio: AAC/AAC+/eAAC+, MP3, AMR, MIDI ,PCM, OGG, FLAC, AC3/EAC3, DTS-HD, AAC, MP3, WAV, AMR, FLAC, MIDI, OGG Others: Dolby Audio, DTS Headphone:X™, LeHiFi Technology |
| Марка | LeEco |
| Модел | Le Max X900 Plus Dual SIM 128GB |
| Производител |
LeEco
|
Ревю на LeEco Le Max X900 Plus Dual SIM 128GB
Не се колебайте, LeTV Le Max Ви очаква !
LeTV е известна още и като LeEco.
- RAM памет: 4GB
- SIM карта: Standard
- Брой SIM карти: Dual
- Вид: Смартфон
- Вътрешна Памет: 128GB
- Диагонал на Дисплея: 4.8- 5.2``
- Капацитет на батерията: 3380-4000 mAh
- Операционна система: Android
- Процесор: Octa-Core
За гр. София (в рамките на околовръстен път) всички поръчки над 50 € (97,79 лв.) се доставят безплатно с наш транспорт, а за под 50 € (97,79 лв.) се начислява допълнително 3 €.
Поръчки над 200 € (391.17 лв.) се доставят безплатно за цялата страна, като начинът на доставка е по избор на търговеца.
- Поръчки до 200 € (391.17 лв.) за страната се таксуват по стандартните тарифи на куриерските фирми, при преференциалните цени на търговеца.
Начини на плащане:
- За гр. София доставката до адрес се доставя с наш транспорт и е възможно плащане само в брой.
- За страната при ползване на външна куриерска фирма - плащане в брой или с карта.
- В търговските обекти на фирмата - в брой или с карта.
Доставката се извършва в рамките на 1 до 2 работни дни. В случай на забавяне, ще бъдете уведомени своевременно чрез email или по телефон, посочен за контакт.
ВАЖНО: Всички пратки се изпращат с опция преглед и тест и следва да бъдат прегледани от получателя на място, в офис, или в присъствието на куриер. Търговецът не носи отговорност за транспортни и други механични увреждания, претендирани от потребителя след приемане на стоката от куриер.
Предлагаме на клиентите си различни опции за закупуване на желаната от тях стока, включително възможност за покупка на кредит с различен период на разсрочване. Като наш клиент, Вие имате възможността да изберете изгоден план за изплащане, който е напълно съобразен с Вашите нужди и финансови възможности. Не пропускайте шанса да се възползвате от нашите гъвкави условия, които улесняват покупката и дават свобода в избора.