✘Изчерпано
Смартфон Xiaomi Redmi Note 11T Pro 5G
0.00 € (0.00 лв.)
- Наличност: ✘Изчерпано
- Гаранция: 24 месеца
- Производител: Xiaomi
- Каталожен номер: G3787
Разгледайте още:
Мобилни телефони
Обща информация
| GSM мрежа | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G |
| Размери | 163.6 x 74.3 x 8.9 mm |
| Тегло | 200 g |
| Операционна система | Android 12, MIUI 13 |
| Наличност | Не |
| Обновен на | 28.05.2022 |
| Гаранция | 24 месеца |
Батерия
| Батерия | Li-Po |
| Капацитет | 5080 mAh |
| Време на разговори | - |
| В режим на готовност | - |
Дисплей
| Резолюция | 1080 x 2460 pixels/6.6 inches |
| Цветове | 144Hz, HDR10, Dolby Vision, 650 nits (typ) |
| Тип на дисплея | IPS LCD |
| Втори дисплей | - |
| Други | SIM Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) IP53, dust and splash resistant |
Памет
| Вградена памет | 128GB 6GB RAM, 128GB 8GB RAM, 256GB 8GB RAM |
| Слот за допълнителна карта | No |
| Телефонен указател | Неограничен брой записи |
Свързаност
| WAP | Да |
| E-mail клиент | Да |
| WLan/WiFi | Да |
| XHTML | Да |
| GPRS | Да |
| EDGE | Да |
| HSCSD | Да |
| 3G Възможности | Да |
| GPS | Да |
| Вграден модем | Да |
| Bluetooth | Да |
| Инфрачервен порт | Да |
| USB | Да |
| Други | OS Android 12, MIUI 13 Chipset MediaTek Dimensity 8100 (5 nm) CPU Octa-core (4x2.85 GHz Cortex-A78 & 4x2.0 GHz Cortex-A55) GPU Mali-G610 MC6 |
Съобщения
| SMS | Да |
| EMS | Да |
| MMS | Да |
| SMS на български | Да |
| Instant Messaging | Да |
Камера
| Сензор | LED flash, HDR, panorama |
| Мегапиксела | Oсновна: 64+8+2 MP /Селфи: 16 MP |
| Резолюция | 4K@30fps, 1080p@30/60/120fps, 720p@960fps |
| Светкавица | Да |
| Запис на Видео/Аудио | Да |
| Други | MAIN CAMERA Triple 64 MP, (wide), 1/1.72", 0.8µm, PDAF 8 MP, 120˚, (ultrawide) 2 MP, (macro) Features LED flash, HDR, panorama Video 4K@30fps, 1080p@30/60/120fps, 720p@960fps SELFIE CAMERA Single 16 MP, (wide) Video 1080p@30/60fps |
Мелодии
| Вид | - |
| Композитор | Да |
| Добавяне на мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| Други | Loudspeaker Yes, with stereo speakers 3.5mm jack Yes 24-bit/192kHz audio WLAN Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot Bluetooth 5.3, A2DP, LE GPS Yes, with A-GPS. Up to dual-band: GLONASS (1), BDS (2), GALILEO (1), QZSS (1) NFC Yes Infrared port Yes Radio No USB USB Type-C 2.0, USB On-The-Go |
Допълнителни функции
| MP3 Плеър | Да |
| Радио | Да |
| Mobile Java | Да |
| Push-to-talk | Да |
| Календар | Да |
| Часовник | Да |
| Будилник | Да |
| Хронометър | Да |
| Калкулатор | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Гласово набиране | Да |
| Screen Saver | Да |
| Други | FEATURES Sensors Fingerprint (side-mounted), accelerometer, proximity, gyro, compass, color spectrum BATTERY Type Li-Po 5080 mAh, non-removable Charging Fast charging 67W USB Power Delivery 3.0 |
| Марка | Xiaomi |
| Модел | Redmi Note 11T Pro 5G |
| Производител |
Xiaomi
|
- RAM памет: 6GB, 8GB
- Брой SIM карти: Dual
- Вид: Смартфон
- Вътрешна Памет: 128GB, 256GB
- Диагонал на Дисплея: 6.1- 7.12``
- Капацитет на батерията: 4050-13000 mAh
- Операционна система: Android
- Процесор: Octa-Core
- Технологии: 5G