✘Изчерпано
Смартфон Xiaomi Redmi K30S Dual
0.00 € (0.00 лв.)
- Наличност: ✘Изчерпано
- Гаранция: 24 месеца
- Производител: Xiaomi
- Каталожен номер: G3442
Разгледайте още:
Мобилни телефони
Обща информация
| GSM мрежа | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| Размери | 165.1 x 76.4 x 9.3 mm |
| Тегло | 216 g |
| Операционна система | Android 10, MIUI 12 |
| Наличност | Не |
| Обновен на | 30.03.2022 |
| Гаранция | 24 месеца |
Батерия
| Батерия | Li-Po |
| Капацитет | 5000 mAh |
| Време на разговори | - |
| В режим на готовност | - |
Дисплей
| Резолюция | 1080 x 2400 pixels, 20:9 ratio |
| Цветове | 500 nits (typ), 650 nits (peak) |
| Тип на дисплея | IPS LCD, 144Hz, HDR10+ |
| Втори дисплей | Не |
| Други | Protection Corning Gorilla Glass 5 |
Памет
| Вградена памет | 128GB 6GB RAM, 128GB 8GB RAM, 256GB 8GB RAM, 512GB 12GB RAM |
| Слот за допълнителна карта | Не |
| Телефонен указател | Неограничен брой записи |
Свързаност
| WAP | Да |
| E-mail клиент | Да |
| WLan/WiFi | Да |
| XHTML | Да |
| GPRS | Да |
| EDGE | Да |
| HSCSD | Да |
| 3G Възможности | Да |
| GPS | Да |
| Вграден модем | Да |
| Bluetooth | Да |
| Инфрачервен порт | Да |
| USB | Да |
| Други | OS Android 10, MIUI 12 Chipset Qualcomm SM8250 Snapdragon 865 (7 nm+) CPU Octa-core (1x2.84 GHz Kryo 585 & 3x2.42 GHz Kryo 585 & 4x1.80 GHz Kryo 585) GPU Adreno 650 |
Съобщения
| SMS | Да |
| EMS | Да |
| MMS | Да |
| SMS на български | Да |
| Instant Messaging | Да |
Камера
| Сензор | LED flash, HDR, panorama |
| Мегапиксела | Основна: 64+13+5MP/ Селфи: 20MP |
| Резолюция | 8K@30fps, 4K@30/60fps, 1080p@30/60/120/240/960fps; gyro-EIS |
| Светкавица | Да |
| Запис на Видео/Аудио | Да |
| Други | MAIN CAMERA Triple 64 MP, f/1.9, 26mm (wide), 1/1.73", 0.8µm, PDAF 13 MP, f/2.4, 123˚ (ultrawide), 1.12µm 5 MP, f/2.4, (macro), AF Features LED flash, HDR, panorama Video 8K@30fps, 4K@30/60fps, 1080p@30/60/120/240/960fps; gyro-EIS SELFIE CAMERA Single 20 MP, f/2.2, 27mm (wide), 1/3.4", 0.8µm Features HDR Video 1080p@30fps, 720p@120fps |
Мелодии
| Вид | - |
| Композитор | Да |
| Добавяне на мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| Други | Loudspeaker Yes, with stereo speakers 3.5mm jack No 24-bit/192kHz audio WLAN Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot Bluetooth 5.1, A2DP, LE, aptX HD, aptX Adaptive GPS Yes, with dual-band A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS NFC Yes Infrared port Yes Radio No USB USB Type-C 2.0, USB On-The-Go |
Допълнителни функции
| MP3 Плеър | Да |
| Радио | Да |
| Mobile Java | Да |
| Push-to-talk | Да |
| Календар | Да |
| Часовник | Да |
| Будилник | Да |
| Хронометър | Да |
| Калкулатор | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Гласово набиране | Да |
| Screen Saver | Да |
| Други | FEATURES Sensors Fingerprint (side-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer BATTERY Type Li-Po 5000 mAh, non-removable Charging Fast charging 33W Power Delivery 3.0 |
| Марка | Xiaomi |
| Модел | Redmi K30S Dual |
| Производител |
Xiaomi
|
- RAM памет: 6GB, 8GB, 12GB
- SIM карта: Nano
- Брой SIM карти: Dual
- Вид: Смартфон
- Вътрешна Памет: 128GB, 256GB, 512GB
- Диагонал на Дисплея: 6.1- 7.12``
- Капацитет на батерията: 4050-13000 mAh
- Операционна система: Android
- Процесор: Octa-Core