✘Изчерпано
Смартфон Xiaomi Redmi K30 Pro Dual
0.00 € (0.00 лв.)
- Наличност: ✘Изчерпано
- Гаранция: 24 месеца
- Производител: Xiaomi
- Каталожен номер: G3285
Разгледайте още:
Мобилни телефони
Обща информация
| GSM мрежа | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G |
| Размери | 163.3 x 75.4 x 8.9 mm |
| Тегло | 218 g |
| Операционна система | Android 10.0; MIUI 11 |
| Наличност | Не |
| Обновен на | 30.03.2022 |
| Гаранция | 24 месеца |
Батерия
| Батерия | Li-Po |
| Капацитет | 4700 mAh |
| Време на разговори | - |
| В режим на готовност | - |
Дисплей
| Резолюция | 1080 x 2400 pixels, 20:9 ratio/6.67 inches |
| Цветове | 16M |
| Тип на дисплея | Super AMOLED capacitive touchscreen |
| Втори дисплей | - |
| Други | Corning Gorilla Glass 5 HDR10+ 500 nits typ. brightness (advertised) |
Памет
| Вградена памет | 128GB 6GB RAM, 128GB 8GB RAM, 256GB 8GB RAM |
| Слот за допълнителна карта | не |
| Телефонен указател | неограничен |
Свързаност
| WAP | Да |
| E-mail клиент | Да |
| WLan/WiFi | Да |
| XHTML | Да |
| GPRS | Да |
| EDGE | Да |
| HSCSD | Да |
| 3G Възможности | Да |
| GPS | Да |
| Вграден модем | Да |
| Bluetooth | Да |
| Инфрачервен порт | Да |
| USB | Да |
| Други | OS Android 10.0; MIUI 11 Chipset Qualcomm SM8250 Snapdragon 865 (7 nm+) CPU Octa-core (1x2.84 GHz Kryo 585 & 3x2.42 GHz Kryo 585 & 4x1.80 GHz Kryo 585) GPU Adreno 650 |
Съобщения
| SMS | Да |
| EMS | Да |
| MMS | Да |
| SMS на български | Да |
| Instant Messaging | Да |
Камера
| Сензор | Dual-LED dual-tone flash, HDR, panorama,PDAF,AF |
| Мегапиксела | Oсновна: 64 + 5 + 13 + 2 MP /Селфи:Motorized pop-up 20 MP |
| Резолюция | - |
| Светкавица | Да |
| Запис на Видео/Аудио | Да |
| Други | MAIN CAMERA Quad 64 MP, 26mm (wide), 1/1.72", 0.8µm, PDAF 5 MP, 50mm (telephoto macro), AF 13 MP, 13mm (ultrawide) 2 MP, (depth) Features Dual-LED dual-tone flash, HDR, panorama Video 4320p@24/30fps, 2160p@30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps, 1080p@960fps; gyro-EIS SELFIE CAMERA Single Motorized pop-up 20 MP, (wide), 1/3.4", 0.8µm Features HDR Video 1080p@30fps |
Мелодии
| Вид | - |
| Композитор | Да |
| Добавяне на мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| Други | SOUND Loudspeaker Yes 3.5mm jack Yes 24-bit/192kHz audio COMMS WLAN Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot Bluetooth 5.1, A2DP, LE, aptX HD, aptX Adaptive GPS Yes, with dual-band A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS NFC Yes Infrared port Yes USB 2.0, Type-C 1.0 reversible connector, USB On-The-Go |
Допълнителни функции
| MP3 Плеър | Да |
| Радио | Да |
| Mobile Java | Да |
| Push-to-talk | Да |
| Календар | Да |
| Часовник | Да |
| Будилник | Да |
| Хронометър | Да |
| Калкулатор | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Гласово набиране | Да |
| Screen Saver | Да |
| Други | FEATURES Sensors Fingerprint (under display, optical), accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer BATTERY Non-removable Li-Po 4700 mAh battery Charging Fast charging 33W, 100% in 63 min (advertised) USB Power Delivery Quick Charge 4+ |
| Марка | Xiaomi |
| Модел | Redmi K30 Pro Dual |
| Производител |
Xiaomi
|
- RAM памет: 6GB, 8GB
- SIM карта: Nano
- Брой SIM карти: Dual
- Вид: Смартфон
- Вътрешна Памет: 128GB, 256GB
- Диагонал на Дисплея: 6.1- 7.12``
- Капацитет на батерията: 4050-13000 mAh
- Операционна система: Android
- Процесор: Octa-Core