✘Изчерпано
Смартфон Xiaomi Mix Fold 2 5G
0.00 € (0.00 лв.)
- Наличност: ✘Изчерпано
- Гаранция: 24 месеца
- Производител: Xiaomi
- Каталожен номер: G3802
Разгледайте още:
Мобилни телефони
Обща информация
| GSM мрежа | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G |
| Размери | Unfolded: 161.1 x 144.7 x 5.4 mm/Folded: 161.1 x 73.9 x 11.2 mm |
| Тегло | 262 g |
| Операционна система | Android 12, MIUI Fold 13 |
| Наличност | Не |
| Обновен на | 11.08.2022 |
| Гаранция | 24 месеца |
Батерия
| Батерия | Li-Po |
| Капацитет | 4500 mAh |
| Време на разговори | - |
| В режим на готовност | - |
Дисплей
| Резолюция | 1914 x 2160 pixels/8.02 inches |
| Цветове | 1B colors, 120Hz, HDR10+, Dolby Vision, 1000 nits (HBM), 1300 ni |
| Тип на дисплея | Foldable LTPO2 OLED |
| Втори дисплей | AMOLED, 120Hz, HDR10+, Dolby Vision, 1000 nits (HBM), 1300 nits |
| Други | Protection Schott UTG glass Cover display: AMOLED, 120Hz, HDR10+, Dolby Vision, 1000 nits (HBM), 1300 nits (peak) 6.56 inches, 1080 x 2520 pixels, 21:9 ratio Corning Gorilla Glass Victus SIM Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
Памет
| Вградена памет | 256GB 12GB RAM, 512GB 12GB RAM, 1TB 12GB RAM |
| Слот за допълнителна карта | No |
| Телефонен указател | Неограничен брой записи |
Свързаност
| WAP | Да |
| E-mail клиент | Да |
| WLan/WiFi | Да |
| XHTML | Да |
| GPRS | Да |
| EDGE | Да |
| HSCSD | Да |
| 3G Възможности | Да |
| GPS | Да |
| Вграден модем | Да |
| Bluetooth | Да |
| Инфрачервен порт | Да |
| USB | Да |
| Други | OS Android 12, MIUI Fold 13 Chipset Qualcomm SM8475 Snapdragon 8+ Gen 1 (4 nm) CPU Octa-core (1x3.19 GHz Cortex-X2 & 3x2.75 GHz Cortex-A710 & 4x1.80 GHz Cortex-A510) GPU Adreno 730 |
Съобщения
| SMS | Да |
| EMS | Да |
| MMS | Да |
| SMS на български | Да |
| Instant Messaging | Да |
Камера
| Сензор | Dual LED flash, HDR, panorama, Leica lenses |
| Мегапиксела | Oсновна: 50+8+13 MP /Селфи: 20 MP |
| Резолюция | 8K@24/30fps, 4K@30/60fps, 1080p@30/60/120/240/960fps, gyro-EIS |
| Светкавица | Да |
| Запис на Видео/Аудио | Да |
| Други | MAIN CAMERA Triple 50 MP, f/1.8, (wide), 1/1.56", 1.0µm, PDAF, OIS 8 MP, f/2.6, 45mm (telephoto), Dual Pixel PDAF, 2x optical zoom 13 MP, f/2.4, 15mm, 123˚ (ultrawide), 1.12µm Features Dual LED flash, HDR, panorama, Leica lenses Video 8K@24/30fps, 4K@30/60fps, 1080p@30/60/120/240/960fps, gyro-EIS SELFIE CAMERA Single 20 MP, 27mm (wide), 1/3.4", 0.8µm Features HDR, panorama Video 1080p@30/60fps, 720p@120fps |
Мелодии
| Вид | - |
| Композитор | Да |
| Добавяне на мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| Други | Loudspeaker Yes, with stereo speakers 3.5mm jack No 24-bit/192kHz audio Tuned by Harman Kardon WLAN Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot Bluetooth 5.2, A2DP, LE GPS Yes, with A-GPS. Up to tri-band: GLONASS (1), BDS (3), GALILEO (2), QZSS (2), NavIC NFC Yes Infrared port Yes Radio No USB USB Type-C |
Допълнителни функции
| MP3 Плеър | Да |
| Радио | Да |
| Mobile Java | Да |
| Push-to-talk | Да |
| Календар | Да |
| Часовник | Да |
| Будилник | Да |
| Хронометър | Да |
| Калкулатор | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Гласово набиране | Да |
| Screen Saver | Да |
| Други | FEATURES Sensors Fingerprint (under display, optical), accelerometer, gyro, proximity, compass, color spectrum, barometer BATTERY Type Li-Po 4500 mAh, non-removable Charging Fast charging 67W, 100% in 40 min (advertised) Power Delivery 3.0 Quick Charge 4+ |
| Марка | Xiaomi |
| Модел | Mix Fold 2 5G |
| Производител |
Xiaomi
|
- RAM памет: 12GB
- SIM карта: Nano
- Брой SIM карти: Dual
- Вид: Смартфон
- Вътрешна Памет: 256GB, 512GB, 1TB
- Диагонал на Дисплея: Над 7.12``
- Капацитет на батерията: 4050-13000 mAh
- Операционна система: Android
- Процесор: Octa-Core
- Технологии: 5G