✘Изчерпано
Смартфон Xiaomi Mi 11 Lite DUAL
0.00 € (0.00 лв.)
- Наличност: ✘Изчерпано
- Гаранция: 24 месеца
- Производител: Xiaomi
- Каталожен номер: G3492
Разгледайте още:
Мобилни телефони
Обща информация
| GSM мрежа | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE |
| Размери | - |
| Тегло | - |
| Операционна система | Android 11, MIUI 12 |
| Наличност | Не |
| Обновен на | 11.01.2022 |
| Гаранция | 24 месеца |
Батерия
| Батерия | Li-Po |
| Капацитет | 5000 mAh |
| Време на разговори | - |
| В режим на готовност | - |
Дисплей
| Резолюция | 1080 x 2400 pixels, 20:9 ratio/6.67 inches |
| Цветове | 120Hz |
| Тип на дисплея | IPS LCD |
| Втори дисплей | Не |
| Други | - |
Памет
| Вградена памет | 64GB 6GB RAM, 128GB 6GB RAM |
| Слот за допълнителна карта | microSDXC |
| Телефонен указател | Неограничен брой записи |
Свързаност
| WAP | Да |
| E-mail клиент | Да |
| WLan/WiFi | Да |
| XHTML | Да |
| GPRS | Да |
| EDGE | Да |
| HSCSD | Да |
| 3G Възможности | Да |
| GPS | Да |
| Вграден модем | Да |
| Bluetooth | Да |
| Инфрачервен порт | Да |
| USB | Да |
| Други | OS Android 11, MIUI 12 Chipset Qualcomm SM7150 Snapdragon 732G (8 nm) CPU Octa-core (2x2.3 GHz Kryo 470 Gold & 6x1.8 GHz Kryo 470 Silver) GPU Adreno 618 |
Съобщения
| SMS | Да |
| EMS | Да |
| MMS | Да |
| SMS на български | Да |
| Instant Messaging | Да |
Камера
| Сензор | Dual-LED dual-tone flash, HDR, panorama |
| Мегапиксела | Основна: 64+8+5MP/ Селфи: 16MP |
| Резолюция | 4K@30fps, 1080p@30/60/120fps; gyro-EIS |
| Светкавица | Да |
| Запис на Видео/Аудио | Да |
| Други | MAIN CAMERA Triple 64 MP, f/1.9, 26mm (wide), 1/1.7", 0.8µm, PDAF 8 MP, f/2.2, 120˚ (ultrawide), 1/4.0", 1.12µm 5 MP, f/2.4, (macro) Features Dual-LED dual-tone flash, HDR, panorama Video 4K@30fps, 1080p@30/60/120fps; gyro-EIS SELFIE CAMERA Single 16 MP, f/2.5, 25mm (wide), 1/3.06" 1.0µm Features HDR, panorama Video 1080p@30fps, 720p@120fps |
Мелодии
| Вид | - |
| Композитор | Да |
| Добавяне на мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| Други | Loudspeaker Yes, with stereo speakers 3.5mm jack Yes 24-bit/192kHz audio WLAN Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot Bluetooth 5.0, A2DP, LE GPS Yes, with dual-band A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO NFC Yes Infrared port Yes Radio Unspecified USB USB Type-C 2.0, USB On-The-Go |
Допълнителни функции
| MP3 Плеър | Да |
| Радио | Да |
| Mobile Java | Да |
| Push-to-talk | Да |
| Календар | Да |
| Часовник | Да |
| Будилник | Да |
| Хронометър | Да |
| Калкулатор | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Гласово набиране | Да |
| Screen Saver | Да |
| Други | FEATURES Sensors Fingerprint (side-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass BATTERY Type Li-Po 5000 mAh, non-removable Charging Fast charging |
| Марка | Xiaomi |
| Модел | Mi 11 Lite DUAL |
| Производител |
Xiaomi
|
Ревю на Xiaomi Mi 11 Lite DUAL
Xiaomi Mi 11 Lite е най-достъпният смартфон от флагманската линия с фокус над премиум AMOLED екрана, стъклен дизайн, отлично качество на снимките, както и добър живот на батерията.
Xiaomi Mi 11 Lite дизайн
Xiaomi Mi 11 Lite е стъклен смартфон с Gorilla Glass панели (GG5 при 4G, GG6 при 5G), а рамката е пластмасова. Задният панел е леко извит, което придава още по-тънък профил на този 6.8мм смартфон. Освен това, Xiaomi Mi 11 Lite е и много лек - само 157 грама - което го прави един от най-леките модерни смартфони на пазара!
Официално Xiaomi Mi 11 Lite няма никаква защита от вода, но Xiaomi предлагат специални изолации на портовете и SIM слота за да може ако възникне воден инцидент - смартфонът да има шанс да оцелее.
Xiaomi Mi 11 Lite екран
Xiaomi Mi 11 Lite разполага с 6.55-инчов AMOLED екран с обичайната 2400 х 1080 пиксела резолюция. Поддържа се HDR10, както и 90Hz адаптивно опресняване, за да можете да се наслаждавате на плавни образи с до 90 кадъра в секунда. Освен това, панелът на Xiaomi Mi 11 Lite поддържа и 10-битови цветове, което означава, че може да изобразява над 1 милиард цветове и да гледате HDR филми и сериали в пълния им блясък.
Дисплеят на Xiaomi Mi 11 Lite има съвсем малка перфорация в горния ляв ъгъл, в която се намира селфи камерата. Защитен е с Gorilla Glass стъкло.
Xiaomi Mi 11 Lite хардуер
Xiaomi Mi 11 Lite работи със Snapdragon 732G чип от среден клас, с добър осем-ядрен процесор (2 бърз + 6 стандартни ядра) м Adreno 618 графичен ускорител подходящ за повечето игри.
Xiaomi Mi 11 Lite се предлага с microSD слот, но пък няма 3.5мм жак. Наличен е скенер за пръстови отпечатъци, намиращ се отстрани на рамката.
BrosBG, 11 януари 2022
Xiaomi Mi 11 Lite дизайн
Xiaomi Mi 11 Lite е стъклен смартфон с Gorilla Glass панели (GG5 при 4G, GG6 при 5G), а рамката е пластмасова. Задният панел е леко извит, което придава още по-тънък профил на този 6.8мм смартфон. Освен това, Xiaomi Mi 11 Lite е и много лек - само 157 грама - което го прави един от най-леките модерни смартфони на пазара!
Официално Xiaomi Mi 11 Lite няма никаква защита от вода, но Xiaomi предлагат специални изолации на портовете и SIM слота за да може ако възникне воден инцидент - смартфонът да има шанс да оцелее.
Xiaomi Mi 11 Lite екран
Xiaomi Mi 11 Lite разполага с 6.55-инчов AMOLED екран с обичайната 2400 х 1080 пиксела резолюция. Поддържа се HDR10, както и 90Hz адаптивно опресняване, за да можете да се наслаждавате на плавни образи с до 90 кадъра в секунда. Освен това, панелът на Xiaomi Mi 11 Lite поддържа и 10-битови цветове, което означава, че може да изобразява над 1 милиард цветове и да гледате HDR филми и сериали в пълния им блясък.
Дисплеят на Xiaomi Mi 11 Lite има съвсем малка перфорация в горния ляв ъгъл, в която се намира селфи камерата. Защитен е с Gorilla Glass стъкло.
Xiaomi Mi 11 Lite хардуер
Xiaomi Mi 11 Lite работи със Snapdragon 732G чип от среден клас, с добър осем-ядрен процесор (2 бърз + 6 стандартни ядра) м Adreno 618 графичен ускорител подходящ за повечето игри.
Xiaomi Mi 11 Lite се предлага с microSD слот, но пък няма 3.5мм жак. Наличен е скенер за пръстови отпечатъци, намиращ се отстрани на рамката.
Оценка:
3.5/5
- RAM памет: 6GB
- SIM карта: Nano
- Брой SIM карти: Dual
- Вид: Смартфон
- Вътрешна Памет: 64GB, 128GB
- Диагонал на Дисплея: 6.1- 7.12``
- Капацитет на батерията: 4050-13000 mAh
- Операционна система: Android
- Процесор: Octa-Core