✘Изчерпано
Смартфон Xiaomi Mi 10 Youth 5G
0.00 € (0.00 лв.)
- Наличност: ✘Изчерпано
- Гаранция: 24 месеца
- Производител: Xiaomi
- Каталожен номер: G3316
Разгледайте още:
Мобилни телефони
Обща информация
| GSM мрежа | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G |
| Размери | 164 x 74.8 x 7.9 mm |
| Тегло | 192 g |
| Операционна система | Android 10, MIUI 11 |
| Наличност | Не |
| Обновен на | 30.03.2022 |
| Гаранция | 24 месеца |
Батерия
| Батерия | Li-Po Non-removable |
| Капацитет | - |
| Време на разговори | - |
| В режим на готовност | - |
Дисплей
| Резолюция | 1080 x 2400 пиксела |
| Цветове | 16M цвята |
| Тип на дисплея | Super AMOLED |
| Втори дисплей | Не |
| Други | - |
Памет
| Вградена памет | 64GB 6GB RAM, 128GB 6GB RAM, 128GB 8GB RAM, 256GB 8GB RAM |
| Слот за допълнителна карта | Не |
| Телефонен указател | - |
Свързаност
| WAP | Да |
| E-mail клиент | Да |
| WLan/WiFi | Да |
| XHTML | Да |
| GPRS | Да |
| EDGE | Да |
| HSCSD | Да |
| 3G Възможности | Да |
| GPS | Да |
| Вграден модем | Да |
| Bluetooth | Да |
| Инфрачервен порт | Да |
| USB | Да |
| Други | - |
Съобщения
| SMS | Да |
| EMS | Да |
| MMS | Да |
| SMS на български | Да |
| Instant Messaging | Да |
Камера
| Сензор | - |
| Мегапиксела | 48 MP + 8 MP +8 MP 2 MP + 16 MP селфи |
| Резолюция | 1080 x 2400 pixels |
| Светкавица | Да |
| Запис на Видео/Аудио | Да |
| Други | - |
Мелодии
| Вид | - |
| Композитор | Да |
| Добавяне на мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| Други | - |
Допълнителни функции
| MP3 Плеър | Да |
| Радио | Да |
| Mobile Java | Да |
| Push-to-talk | Да |
| Календар | Да |
| Часовник | Да |
| Будилник | Да |
| Хронометър | Да |
| Калкулатор | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Гласово набиране | Да |
| Screen Saver | Да |
| Други | - |
| Марка | Xiaomi |
| Модел | Mi 10 Youth 5G |
| Производител |
Xiaomi
|
Ревю на Xiaomi Mi 10 Youth 5G
Дизайн
Xiaomi Mi 10 Youth 5G е с изключително красив дизайн. Смартфонът е със стандартна правоъгълна форма и е с размер 6,57 инча.
Дисплей
Типът на дисплея е AMOLED, което осигурява разделителна способност от 1080 х 2400 пиксела. Xiaomi Mi 10 Youth 5G се захранва от процесора Qualcomm SDM765 Snapdragon 765G. Смартфонът е интегриран със сензори за пръстов отпечатък (под дисплея, оптичен), акселерометър, жироскоп и компас.
Камера
Задните камери са четири на брой - 48 MP (широка) + Periscope 8 MP (телефото) 5x оптично увеличение + 8 MP (ултра широка) + 2 MP (макро). Предната камера има 16 MP (широк) сензор.
Батерия
Смартфонът се захранва от несменяема батерия Li-Po 4160 mAh + бързо зареждане 22.5W + USB захранване 3.0 + бързо зареждане 4+. Телефонът работи на Android 10.0 + MIUI 11.
Допълнителни характеристики
Смартфонът се предлага в цветове: синьо, бяло, черно, зелено и оранжево/прасковено, освен това се предлага с функции GPS с двулентов A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS, Bluetooth 5.0 и USB 2.0, Тип -C 1.0 реверсивен конектор, USB в движение.
BrosBG, 30 март 2022
Xiaomi Mi 10 Youth 5G е с изключително красив дизайн. Смартфонът е със стандартна правоъгълна форма и е с размер 6,57 инча.
Дисплей
Типът на дисплея е AMOLED, което осигурява разделителна способност от 1080 х 2400 пиксела. Xiaomi Mi 10 Youth 5G се захранва от процесора Qualcomm SDM765 Snapdragon 765G. Смартфонът е интегриран със сензори за пръстов отпечатък (под дисплея, оптичен), акселерометър, жироскоп и компас.
Камера
Задните камери са четири на брой - 48 MP (широка) + Periscope 8 MP (телефото) 5x оптично увеличение + 8 MP (ултра широка) + 2 MP (макро). Предната камера има 16 MP (широк) сензор.
Батерия
Смартфонът се захранва от несменяема батерия Li-Po 4160 mAh + бързо зареждане 22.5W + USB захранване 3.0 + бързо зареждане 4+. Телефонът работи на Android 10.0 + MIUI 11.
Допълнителни характеристики
Смартфонът се предлага в цветове: синьо, бяло, черно, зелено и оранжево/прасковено, освен това се предлага с функции GPS с двулентов A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS, Bluetooth 5.0 и USB 2.0, Тип -C 1.0 реверсивен конектор, USB в движение.
Оценка:
5/5
- RAM памет: 6GB, 8GB
- SIM карта: Nano
- Брой SIM карти: Dual
- Вид: Смартфон
- Вътрешна Памет: 64GB, 128GB, 256GB
- Диагонал на Дисплея: 6.1- 7.12``
- Капацитет на батерията: 4050-13000 mAh
- Операционна система: Android
- Процесор: Octa-Core