Смартфон Xiaomi Redmi 15C 5G 128GB 4GB RAM - ЧЕРЕН -- MIDNIGHT BLACK
- Наличност: В наличност
- Гаранция: 24 месеца
- Производител: Xiaomi
- Каталожен номер: G28942
|
|
x евро |
|
|
x евро |
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Обща информация
| GSM мрежа | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| Размери | 171.6 x 79.5 x 8 mm |
| Тегло | 205 g |
| Операционна система | Android 15, HyperOS 2 |
| Цена | 309 лв. / 157.99 € |
| Наличност | Очаква се доставка |
| Обновен на | 21.08.2025 |
| Гаранция | 24 месеца |
Батерия
| Батерия | 6000 mAh |
| Капацитет | 33W wired, PD |
| Време на разговори | - |
| В режим на готовност | - |
Дисплей
| Резолюция | 720 x 1600 pixels, 20:9 ratio/6.9 inches |
| Цветове | 120Hz |
| Тип на дисплея | IPS LCD |
| Втори дисплей | - |
| Други | Protection Corning Gorilla Glass 3 Build Glass front (Gorilla Glass 3), plastic frame, glass back or silicone polymer (eco leather) back SIM Nano-SIM + Nano-SIM IP64 dust tight and water resistant (water splashes) |
Памет
| Вградена памет | 128GB 4GB RAM, 256GB 4GB RAM |
| Слот за допълнителна карта | microSDXC (dedicated slot) |
| Телефонен указател | Да |
Свързаност
| WAP | Да |
| E-mail клиент | Да |
| WLan/WiFi | Да |
| XHTML | Да |
| GPRS | Да |
| EDGE | Да |
| HSCSD | Да |
| 3G Възможности | Да |
| GPS | Да |
| Вграден модем | Да |
| Bluetooth | Да |
| Инфрачервен порт | Да |
| USB | Да |
| Други | OS Android 15, HyperOS 2 |
Съобщения
| SMS | Да |
| EMS | Да |
| MMS | Да |
| SMS на български | Да |
| Instant Messaging | Да |
Камера
| Сензор | LED flash, HDR |
| Мегапиксела | Основна: 50 MP/ Селфи: 8 MP |
| Резолюция | 1080p@30fps |
| Светкавица | Да |
| Запис на Видео/Аудио | Да |
| Други | Main Camera Dual 50 MP, f/1.8, 28mm (wide), 1/2.76", 0.64µm, PDAF QVGA, f/3.0 Features LED flash, HDR Video 1080p@30fps Selfie camera Single 8 MP, f/2.0, (wide), 1/4.0", 1.12µm Features HDR Video 1080p@30fps |
Мелодии
| Вид | - |
| Композитор | Да |
| Добавяне на мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| Други | Loudspeaker Yes 3.5mm jack Yes WLAN Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band Bluetooth 5.4, A2DP, LE Positioning GPS, GLONASS, GALILEO, BDS NFC Yes (market/region dependent) Radio FM radio USB USB Type-C 2.0, OTG |
Допълнителни функции
| MP3 Плеър | Да |
| Радио | Да |
| Mobile Java | Да |
| Push-to-talk | Да |
| Календар | Да |
| Часовник | Да |
| Будилник | Да |
| Хронометър | Да |
| Калкулатор | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Гласово набиране | Да |
| Screen Saver | Да |
| Други | Features Sensors Fingerprint (side-mounted), accelerometer, compass Virtual proximity sensing Battery Type 6000 mAh Charging 33W wired, PD |
| Марка | Xiaomi |
| Модел | Redmi 15C 5G 128GB 4GB RAM |
| Производител |
Xiaomi
|
- RAM памет: 4GB
- SIM карта: Nano
- Брой SIM карти: Dual
- Вътрешна Памет: 128GB
- Диагонал на Дисплея: 6.1- 7.12``
- Капацитет на батерията: 4050-13000 mAh
- Операционна система: Android
- Технологии: 2G, 3G, 4G, 5G
За гр. София (в рамките на околовръстен път) всички поръчки над 50 € (97,79 лв.) се доставят безплатно с наш транспорт, а за под 50 € (97,79 лв.) се начислява допълнително 3 €.
Поръчки над 200 € (391.17 лв.) се доставят безплатно за цялата страна, като начинът на доставка е по избор на търговеца.
- Поръчки до 200 € (391.17 лв.) за страната се таксуват по стандартните тарифи на куриерските фирми, при преференциалните цени на търговеца.
Начини на плащане:
- За гр. София доставката до адрес се доставя с наш транспорт и е възможно плащане само в брой.
- За страната при ползване на външна куриерска фирма - плащане в брой или с карта.
- В търговските обекти на фирмата - в брой или с карта.
Доставката се извършва в рамките на 1 до 2 работни дни. В случай на забавяне, ще бъдете уведомени своевременно чрез email или по телефон, посочен за контакт.
ВАЖНО: Всички пратки се изпращат с опция преглед и тест и следва да бъдат прегледани от получателя на място, в офис, или в присъствието на куриер. Търговецът не носи отговорност за транспортни и други механични увреждания, претендирани от потребителя след приемане на стоката от куриер.
Предлагаме на клиентите си различни опции за закупуване на желаната от тях стока, включително възможност за покупка на кредит с различен период на разсрочване. Като наш клиент, Вие имате възможността да изберете изгоден план за изплащане, който е напълно съобразен с Вашите нужди и финансови възможности. Не пропускайте шанса да се възползвате от нашите гъвкави условия, които улесняват покупката и дават свобода в избора.


