✘Изчерпано
Смартфон HMD Pulse 64GB 4GB RAM - ЧЕРЕН -- BLACK
76.00 € (148.64 лв.)
- Наличност: ✘Изчерпано
- Гаранция: 36 месеца
- Производител: HMD
- Каталожен номер: G4046
12 ВНОСКИ
7.19 евро(14.06 лева)
Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
76
.00 евро
(148
.64 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
Разгледайте още:
Мобилни телефони
Обща информация
| GSM мрежа | GSM / HSPA / LTE |
| Размери | 163.2 x 75 x 8.5 mm |
| Тегло | 187g |
| Операционна система | Android 14 |
| Цена | 159 лв. |
| Наличност | Да |
| Обновен на | 23.05.2025 |
| Гаранция | 36 месеца |
Батерия
| Батерия | removable, user replaceable |
| Капацитет | 5000 mAh |
| Време на разговори | - |
| В режим на готовност | - |
Дисплей
| Резолюция | 720 x 1612 pixels, 20:9 ratio |
| Цветове | - |
| Тип на дисплея | IPS LCD, 90Hz, 480 nits |
| Втори дисплей | - |
| Други | Type IPS LCD, 90Hz, 480 nits (typ), 600 nits (HBM) Size 6.65 inches, 106.2 cm2 (~86.8% screen-to-body ratio) Resolution 720 x 1612 pixels, 20:9 ratio (~265 ppi density) |
Памет
| Вградена памет | 64GB 4GB RAM, 64GB 6GB RAM |
| Слот за допълнителна карта | microSDXC |
| Телефонен указател | - |
Свързаност
| WAP | Да |
| E-mail клиент | Да |
| WLan/WiFi | Да |
| XHTML | Да |
| GPRS | Да |
| EDGE | Да |
| HSCSD | Да |
| 3G Възможности | Да |
| GPS | Да |
| Вграден модем | Да |
| Bluetooth | Да |
| Инфрачервен порт | Да |
| USB | Да |
| Други | WLAN Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac Bluetooth 5.0, A2DP, LE Positioning GPS, GALILEO NFC Yes Radio Unspecified USB USB Type-C 2.0, OTG |
Съобщения
| SMS | Да |
| EMS | Да |
| MMS | Да |
| SMS на български | Да |
| Instant Messaging | Да |
Камера
| Сензор | LED flash, HDR |
| Мегапиксела | Основна: 13MP / Селфи: 8MP |
| Резолюция | 1080p@30fps |
| Светкавица | Да |
| Запис на Видео/Аудио | Да |
| Други | Main Camera Single 13 MP, (wide), AF Auxiliary lens Features LED flash, HDR Video 1080p@30fps Selfie camera Single 8 MP Video Yes |
Мелодии
| Вид | - |
| Композитор | Да |
| Добавяне на мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| Други | Loudspeaker Yes 3.5mm jack Yes |
Допълнителни функции
| MP3 Плеър | Да |
| Радио | Да |
| Mobile Java | Да |
| Push-to-talk | Да |
| Календар | Да |
| Часовник | Да |
| Будилник | Да |
| Хронометър | Да |
| Калкулатор | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Гласово набиране | Да |
| Screen Saver | Да |
| Други | Sensors Fingerprint (side-mounted), accelerometer, proximity, compass |
| Марка | HMD |
| Модел | Pulse 64GB 4GB RAM Dual |
| Производител |
HMD
|
- RAM памет: 4GB
- SIM карта: Nano
- Брой SIM карти: Dual
- Вид: Смартфон
- Вътрешна Памет: 64GB
- Диагонал на Дисплея: 6.1- 7.12``
- Капацитет на батерията: 4050-13000 mAh
- Операционна система: Android
- Процесор: Octa-Core
- Технологии: 4G