✘Изчерпано
Смартфон Realme X50 Pro 5G Dual
0.00 € (0.00 лв.)
- Наличност: ✘Изчерпано
- Гаранция: 24 месеца
- Производител: Realme
- Каталожен номер: G3277
Разгледайте още:
Мобилни телефони
Обща информация
| GSM мрежа | 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Размери | 159 x 74.2 x 8.9 mm |
| Тегло | 205 g |
| Операционна система | Android 10.0; realme UI 1.0 |
| Наличност | Не |
| Обновен на | 30.03.2022 |
| Гаранция | 24 месеца |
Батерия
| Батерия | Li-Po |
| Капацитет | 4200 mAh |
| Време на разговори | - |
| В режим на готовност | - |
Дисплей
| Резолюция | 1080 x 2400 pixels, 20:9/6.44``инча |
| Цветове | 16M |
| Тип на дисплея | Super AMOLED чувствителен на допир екран |
| Втори дисплей | - |
| Други | Corning Gorilla Glass 5 DCI-P3 100% 90Hz 180Hz touch-sensing HDR10+ |
Памет
| Вградена памет | 128GB 6GB RAM, 128GB 8GB RAM, 256GB 12GB RAM |
| Слот за допълнителна карта | Не |
| Телефонен указател | - |
Свързаност
| WAP | Да |
| E-mail клиент | Да |
| WLan/WiFi | Да |
| XHTML | Да |
| GPRS | Да |
| EDGE | Да |
| HSCSD | Да |
| 3G Възможности | Да |
| GPS | Да |
| Вграден модем | Да |
| Bluetooth | Да |
| Инфрачервен порт | Да |
| USB | Да |
| Други | UFS 3.0 Chipset Qualcomm SM8250 Snapdragon 865 (7 nm+) CPU Octa-core (1x2.84 GHz Kryo 585 & 3x2.42 GHz Kryo 585 & 4x1.8 GHz Kryo 585) GPU Adreno 650 |
Съобщения
| SMS | Да |
| EMS | Да |
| MMS | Да |
| SMS на български | Да |
| Instant Messaging | Да |
Камера
| Сензор | - |
| Мегапиксела | Основна:64+12+8+2MP/ Селфи: 32+8 MP |
| Резолюция | - |
| Светкавица | Да |
| Запис на Видео/Аудио | Да |
| Други | MAIN CAMERA Quad 64 MP, f/1.8, 26mm (wide), 1/1.72", 0.8µm, PDAF 12 MP, f/2.5, 54mm (telephoto), 2x optical zoom, PDAF 8 MP, f/2.3, 13mm (ultrawide), PDAF 2 MP B/W, f/2.4, (depth) Features LED flash, HDR, panorama Video 2160p@30fps, 1080p@30/60fps; gyro-EIS SELFIE CAMERA Dual 32 MP, f/2.5, 26mm (wide), 1/2.8", 0.8µm 8 MP, f/2.2, 17mm (ultrawide), 1/4.0", 1.12µm Features HDR Video 1080p@30/120fps, gyro-EIS |
Мелодии
| Вид | - |
| Композитор | Да |
| Добавяне на мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| Други | Loudspeaker Yes, with dual speakers 3.5mm jack No 24-bit/192kHz audio COMMS WLAN Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot Bluetooth 5.1, A2DP, LE, aptX HD GPS Yes, with dual-band A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, NavIC NFC Yes Radio No USB 2.0, Type-C 1.0 reversible connector |
Допълнителни функции
| MP3 Плеър | Да |
| Радио | Да |
| Mobile Java | Да |
| Push-to-talk | Да |
| Календар | Да |
| Часовник | Да |
| Будилник | Да |
| Хронометър | Да |
| Калкулатор | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Гласово набиране | Да |
| Screen Saver | Да |
| Други | Пръстов отпечатък(оптичен под дисплея) accelerometer, gyro, proximity, compass |
| Марка | Realme |
| Модел | X50 Pro 5G Dual |
| Производител |
Realme
|
- RAM памет: 6GB, 8GB, 12GB
- SIM карта: Nano
- Брой SIM карти: Dual
- Вид: Смартфон
- Вътрешна Памет: 128GB, 256GB
- Диагонал на Дисплея: 6.1- 7.12``
- Капацитет на батерията: 4050-13000 mAh
- Операционна система: Android
- Процесор: Octa-Core