✘Изчерпано
Смартфон HTC One M8 Dual SIM
336.94 € (659.00 лв.)
- Наличност: ✘Изчерпано
- Гаранция: 24 месеца
- Производител: HTC
- Каталожен номер: G1767
12 ВНОСКИ
31.86 евро(62.31 лева)
Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
336
.94 евро
(659
.00 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
Разгледайте още:
Мобилни телефони
Обща информация
| GSM мрежа | 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Размери | 146.4 x 70.6 x 9.4 mm |
| Тегло | 160 g |
| Операционна система | Android OS, v4.4.2 (KitKat) |
| Цена | 659 лв. |
| Наличност | Премахнат от продуктовата гама |
| Обновен на | 07.05.2025 |
| Гаранция | 24 месеца |
Батерия
| Батерия | вградена Li-Po |
| Капацитет | 2600 mAh |
| Време на разговори | - |
| В режим на готовност | - |
Дисплей
| Резолюция | 1080x1920 пиксела, 5.0 инча |
| Цветове | 16M цвята |
| Тип на дисплея | Super LCD3 чувствителен на допир екран |
| Втори дисплей | - |
| Други | - Corning Gorilla Glass 3 |
Памет
| Вградена памет | 16 GB, 2 GB RAM |
| Слот за допълнителна карта | microSD, до 64 GB |
| Телефонен указател | - |
Свързаност
| WAP | Да |
| E-mail клиент | Да |
| WLan/WiFi | Да |
| XHTML | Да |
| GPRS | Да |
| EDGE | Да |
| HSCSD | Да |
| 3G Възможности | Да |
| GPS | Да |
| Вграден модем | |
| Bluetooth | Да |
| Инфрачервен порт | Да |
| USB | Да |
| Други | - 3G: HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 - 4G: LTE - SIM: Nano-SIM - Speed: HSDPA, 21 Mbps; HSUPA, 5.76 Mbps - WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, DLNA, Wi-Fi hotspot - Bluetooth: v4.0, A2DP - USB: microUSB v2.0 (MHL), USB On-the-go, USB Host - NFC - Чипсет: Qualcomm Snapdragon 801 - CPU: Quad-core 2.3 GHz - GPU: Adreno 330 - GPS/A-GPS/GLONASS |
Съобщения
| SMS | Да |
| EMS | |
| MMS | Да |
| SMS на български | |
| Instant Messaging | Да |
Камера
| Сензор | - |
| Мегапиксела | 4 MP |
| Резолюция | 2688х1520 пиксела |
| Светкавица | Да |
| Запис на Видео/Аудио | Да |
| Други | - |
Мелодии
| Вид | MP3 |
| Композитор | |
| Добавяне на мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| Други | - високоговорител |
Допълнителни функции
| MP3 Плеър | Да |
| Радио | Да |
| Mobile Java | Да |
| Push-to-talk | Да |
| Календар | Да |
| Часовник | Да |
| Будилник | Да |
| Хронометър | Да |
| Калкулатор | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Гласово набиране | Да |
| Screen Saver | |
| Други | - SNS интеграция - Google Drive (50 GB памет) - Активно заглушаване на шума - TV-изход (посредством MHL A/V връзка) - DivX/XviD/MP4/H.263/H.264/WMV плеър - MP3/eAAC+/WMA/WAV/FLAC плеър - Google Търсене, Карти, Gmail, YouTube, Google Talk - Преглед/редакция на документи - Преглед/редакция на снимки - Гласови бележки/команди/набиране - Въвеждане на предвидим текст |
| Марка | HTC |
| Модел | One M8 Dual SIM |
| Производител |
HTC
|
Ревю на HTC One M8 Dual SIM
Най-добрият телефон на годината-с това признание беше награден HTC ONE M8. Разбира се, има причина това да е така. Дизайнът му е стилен и изпипан във всяко едно отношение. Корпусът му е метален и създава усещане за здравина. One M8 е снабден с 5'' дисплей, който е изработен от специални елементи, благодарение на които апаратът добива широк ъгъл на видимост. Освен това, цветовете са още по-ярки, а изображенията - кристално чисти. Нека не забравяме да споменем и четириядрения процесор с 2.5GHz работна честота. Той осигурява светкавична скорост и възможност да използвате няколко приложения едновременно, без това да натовари работата на телефона ви. Също така, добре е да отбележим иновацията за модела- HTC One M8 е първият в света смартфон с Duo Camera с HTC UltraPixel модул и двойната LED светкавица. Резултат от тази блестяща комбинация са невероятни снимки и видео, независимо от степента на осветление. И в заключение, нека добавим възможността за работа с две сим карти едновременно. Наличието на два слота за SIM карта, прави излишно носенето на два телефона. Заслужава си да го притежавате!
BrosBG, 7 май 2025
Оценка:
5/5
- RAM памет: 2GB
- SIM карта: Nano
- Брой SIM карти: Dual
- Вид: Смартфон
- Вътрешна Памет: 9 до 16GB
- Диагонал на Дисплея: 4.8- 5.2``
- Капацитет на батерията: 2080-3000 mAh
- Операционна система: Android
- Процесор: Quad-Core