✘Изчерпано
Смартфон ASUS ZenFone 5 A501CG Dual SIM 16GB
0.00 € (0.00 лв.)
- Наличност: ✘Изчерпано
- Гаранция: 24 месеца
- Производител: ASUS
- Каталожен номер: G1747
Разгледайте още:
Мобилни телефони
Обща информация
| GSM мрежа | 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Размери | 148.2 x 72.8 x 5.5 |
| Тегло | 145 g |
| Операционна система | Android OS, v4.3 (Jelly Bean) |
| Цена | 99 лв. - промоция |
| Наличност | Да |
| Обновен на | 23.04.2025 |
| Гаранция | 24 месеца |
Батерия
| Батерия | вградена Li-Po |
| Капацитет | 2110 mAh |
| Време на разговори | 18 h 30 min |
| В режим на готовност | 353 h |
Дисплей
| Резолюция | 720 x 1280 пиксела, 5.0 инча |
| Цветове | 16M цвята |
| Тип на дисплея | IPS чувствителен на допир екран |
| Втори дисплей | - |
| Други | - |
Памет
| Вградена памет | 8 GB, 2 GB RAM |
| Слот за допълнителна карта | microSD, до 64 GB |
| Телефонен указател | - |
Свързаност
| WAP | Да |
| E-mail клиент | Да |
| WLan/WiFi | Да |
| XHTML | Да |
| GPRS | Да |
| EDGE | Да |
| HSCSD | Да |
| 3G Възможности | Да |
| GPS | Да |
| Вграден модем | |
| Bluetooth | Да |
| Инфрачервен порт | |
| USB | Да |
| Други | - 2G: GSM 850/900/1800/1900 - 3G: HSDPA 850/900/1900/2100 - SIM: Micro-SIM - Speed: HSDPA, 42.2 Mbps; HSUPA, 5.76 Mbps - WLAN: Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, Wi-Fi hotspot - Bluetooth: v4.0, A2DP, EDR - USB: microUSB v2.0 - Чипсет: Intel Atom Z2560 - CPU: Dual-core 1.6 GHz (Z2560) - GPU: PowerVR SGX544MP2 - GPS/A-GPS/GLONASS |
Съобщения
| SMS | Да |
| EMS | |
| MMS | Да |
| SMS на български | |
| Instant Messaging | Да |
Камера
| Сензор | - |
| Мегапиксела | 8 MP |
| Резолюция | 3264 x 2448 пиксела |
| Светкавица | Да |
| Запис на Видео/Аудио | Да |
| Други | - |
Мелодии
| Вид | MP3 |
| Композитор | |
| Добавяне на мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| Други | - високоговорител |
Допълнителни функции
| MP3 Плеър | Да |
| Радио | Да |
| Mobile Java | Да |
| Push-to-talk | Да |
| Календар | Да |
| Часовник | Да |
| Будилник | Да |
| Хронометър | Да |
| Калкулатор | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Гласово набиране | Да |
| Screen Saver | |
| Други | - SNS интеграция - MP3/WAV/eAAC+ плеър - MP4/H.264/H.263 плеър - Прегледна документи - Преглед/редакция на снимки - Гласови бележки/набиране - Въвеждане на предвидим текст |
| Марка | ASUS |
| Модел | ZenFone 5 A501CG Dual SIM 16GB |
| Производител |
ASUS
|
Ревю на ASUS ZenFone 5 A501CG Dual SIM 16GB
Asus ни представя едно достъпно и много интересно предложение-ZenFone5. Три са нещата, които ще ви направят наистина добро първо впечатление, превръщайки се в негови предимства. Това са новият потребитески интерфейс, Intel Atom процесорът и неговата цената. Първото нещо, което се забелязва е дизайнът му, който е изключително елегантен. Процесорът му, който е Intel Atom, ви гарантира бързо сърфиране в интернет и безпроблемно ползване за работа и развлечения. Екранът му е 5 '' с IPS мултитъч с HD разделителна способност, с него картините оживяват, а с 8MP -вата му PixelMaster камера може да уловите всички красиви и забавни моменти, като ви гарантира отлично качесвтото на снимките.
BrosBG, 23 април 2025
Оценка:
4.2/5
- RAM памет: 2GB
- SIM карта: Micro
- Брой SIM карти: Dual
- Вид: Смартфон
- Вътрешна Памет: 5 до 8GB
- Диагонал на Дисплея: 4.8- 5.2``
- Капацитет на батерията: 2080-3000 mAh
- Операционна система: Android
- Процесор: Dual-Core