Кафемелачка BLACK + DECKER BXCG150E Coffee Grinder 150W
✘Изчерпано
  • Наличност: ✘Изчерпано
  • Гаранция: 6 месеца
  • Производител: BLACK + DECKER
  • Каталожен номер: P21451
Разгледайте още: Кафемелачки
Марка: Black & Decker
Капацитет: 0,05 кг
Размери на артикула (Д x Ш x В): 10,6 x 10 x 18,8 см
Мощност
-Мощност: 150W
-Входно напрежение AC: 230 V
Технически подробности
-Тип продукт: мелница с ножчета
-Регулируеми настройки на мелницата: Не
-Вграден дозатор: Не
-Брой настройки на мелницата: 1
-Брой скорости: 1
- Цвят на продукта: Черен
-Лесен за почистване: Да
-Материал: Пластмаса
-Неплъзгащи се крачета: Да
-Остриета от неръждаема стомана: Да
-Автоматично изключване: Да
- Превключвател за включване/изключване: Да
Препоръчни продукти
Смартфон Apple iPhone 11 Pro DUAL 512GB 6GB RAM - ЗЛАТЕН -- GOLD
-26 %
Смартфон Apple iPhone 11 Pro DUAL 64GB 6GB RAM - БЯЛ -- WHITE
-39 %
Зарядно устройство Apple Оригинално зарядно 20W USB-C POWER ADAPTER MHJE3Z
-47 %