✘Изчерпано
GSM Alcatel ONETOUCH IDOL ULTRA 6033X
0.00 € (0.00 лв.)
- Наличност: ✘Изчерпано
- Гаранция: 24 месеца
- Производител: Alcatel
- Каталожен номер: G1491
Разгледайте още:
Мобилни телефони
Обща информация
| GSM мрежа | 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Размери | 134.4 x 68.5 x 6.5 mm |
| Тегло | 115 g |
| Операционна система | Android OS, v4.1 (Jelly Bean) |
| Наличност | Не |
| Обновен на | 19.05.2025 |
| Гаранция | 24 месеца |
Батерия
| Батерия | Li-Ion |
| Капацитет | 1800 mAh |
| Време на разговори | Up to 12 h (2G) / Up to 7 h (3G) |
| В режим на готовност | Up to 400 h (2G) / Up to 400 h (3G) |
Дисплей
| Резолюция | 720 x 1280 pixels, 4.65 inches |
| Цветове | 16M colors |
| Тип на дисплея | AMOLED capacitive touchscreen |
| Втори дисплей | - |
| Други | - Multitouch - Dragon Trail Glass |
Памет
| Вградена памет | 16 GB storage, 1 GB RAM |
| Слот за допълнителна карта | No |
| Телефонен указател | - |
Свързаност
| WAP | Да |
| E-mail клиент | Да |
| WLan/WiFi | Да |
| XHTML | Да |
| GPRS | Да |
| EDGE | Да |
| HSCSD | Да |
| 3G Възможности | Да |
| GPS | Да |
| Вграден модем | |
| Bluetooth | Да |
| Инфрачервен порт | |
| USB | Да |
| Други | - HSDPA 7.2 Mbps - Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, Wi-Fi hotspot - Bluetooth - v4.0 with A2DP - USB- microUSB v2.0 - Chipset - MTK 6577 - CPU - Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9 - GPU - PowerVR SXG531T - GPS - with A-GPS support - Java - via Java MIDP emulator |
Съобщения
| SMS | Да |
| EMS | |
| MMS | Да |
| SMS на български | |
| Instant Messaging | Да |
Камера
| Сензор | - |
| Мегапиксела | 8 MP |
| Резолюция | 3264 x 2448 pixels |
| Светкавица | Да |
| Запис на Видео/Аудио | Да |
| Други | - |
Мелодии
| Вид | MP3 ringtones |
| Композитор | |
| Добавяне на мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| Други | - Loudspeaker - 3.5mm jack |
Допълнителни функции
| MP3 Плеър | Да |
| Радио | Да |
| Mobile Java | Да |
| Push-to-talk | |
| Календар | Да |
| Часовник | Да |
| Будилник | Да |
| Хронометър | Да |
| Калкулатор | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Гласово набиране | |
| Screen Saver | Да |
| Други | - SNS integration - MP3/AAC+/WAV/WMA player - MP4/H.264 player - Document viewer - Photo viewer/editor - Organizer - Voice memo - Predictive text input |
| Марка | Alcatel |
| Модел | ONETOUCH IDOL ULTRA 6033X |
| Производител |
Alcatel
|
Ревю на Alcatel ONETOUCH IDOL ULTRA 6033X
ALCATEL ONETOUCH IDOL ULTRA 6033X още от пръв поглед успява да Ви грабне с елегантния си дизайн. На наситени цветове, отлична резолюция, яркост и контрасти се наслаждавате благодарения на 4.6 -инчовия дисплей. Екранът на IDOL ULTRA 6033X е оборудван със защитно Dragon Trail стъкло, което предпазва устройството от нежелани драскотини и наранявания. Комбинацията от дву-ядрен Cortex-A9 процесор и 1 GB RAM памет Ви гарантира бързо и безпроблемно стартитане на всички програми. Възползвайте се от неограничените възможности които Ви предлага Adndroid, за да се повеселите в минутките на отдих. С 8МР камера улавяте всички вълнуващи моменти със семейството и приятелите. Възможностите за свързване на ONETOUCH IDOL ULTRA 6033X включват Wi-Fi, Bluetooth - v4.0 with A2DP, USB- microUSB v2.0, GPS - with A-GPS support. Докоснете се до един до по-различен свят с ALCATEL ONETOUCH IDOL ULTRA 6033X.
BrosBG, 19 май 2025
Оценка:
4/5
- RAM памет: 1GB
- SIM карта: Standard
- Брой SIM карти: Mono
- Вид: Смартфон
- Вътрешна Памет: 9 до 16GB
- Диагонал на Дисплея: 0.96- 4.7``
- Капацитет на батерията: 280-2050 mAh
- Операционна система: Android
- Процесор: Dual-Core